Direct Call: +977 98510 74525 or Find us on:

پگاه حاتم ابراهیمی


پگاه حاتم ابراهیمی

  • حتی پیش از سفر به نپال و ملاقات با سانتامَن تامانگ، از خلال توضیحات دقیق و حرفه ای و لحن بسیار دوستانۀ او در مکاتبات قبل از سفر، اطمینان داشتم که یکی از بهترین راهنمایان کوه پیمایی در نپال همراه من و دوستانم خواهد بود. هم اکنون و پس از چهار سفر کوه پیمایی و طبیعت گردی در مناطق مختلف نپال از سال 2001 به همراهی سانتامن و اعضای گروهش، او به دوستی بسیار گرامی و ارزشمند برای من تبدیل شده است.

    او فردی باهوش و در حرفۀ خود مطلع، با تجربه و با اعتماد به نفس است و در همراهی با گردشگران و کوهنوردان به آنان نکات بسیاری در مورد کشور زیبایش، نپال آموزش می دهد و خود نیز از آنان در مورد فرهنگ کشورهایشان بسیار می آموزد. سانتامن با شور و شوق کم نظیرش، همراهی بسیار مناسب و راهنمایی بسیار حرفه ای با اطلاعات بسیار دربارۀ مناطق و فرهنگ های مختلف نپال است. او در کار خود بسیار جدی است و در شرایط بحرانی به خوبی اوضاع را تحت کنترل گرفته و جای هیچ نگرانی برای مسافرانش باقی نمی گذارد؛و در همان حال، می تواند با طنز قوی و شیطنت کودکانه اش، شما را چنان بخنداند که خستگی راه را به کلی فراموش کنید.

    او و همکارانش در Nepal Trek Guide Service–افرادی بسیار کارآمد و قابل اعتماد– هیچگاه شما را ناامید نخواهند ساخت. آنها با مهربانی، توجه و شوخ طبعی بسیار، بهترین امکانات و خدمات ممکن را برای مهمانان خود فراهم می کنند و با لبخندی همیشگی در کنار شما خواهند بود. خاطرۀ خوش این توجهات و تصویر چهرۀ خندان این مردمان سخت کوش بهترین یادگاری است که شما با خود به خانه می آورید تا برایتان یادآور سرزمین مقدس هیمالیا، با مناظر بی بدیع و فرهنگ ویژه اش باشد.

    پگاه حاتم ابراهیمی – نوامبر 2014

    pegahebr@yahoo.com

Nepal Trek Guide Special

Regular Trekking Areas

Scroll